Little Mix podbijają Amerykę!

Little Mix - Get Weird Standard small

Little Mix wystąpiły wczoraj na gali Teen Choice Awards (zobacz TUTAJ) i odebrały pierwszą w swojej karierze nagrodę TCA w kategorii ‘Best Break Out Artist’. Ale to nie wszystko! Dziewczyny zaskoczyły swoich fanów i wystąpiły razem z Taylor Swift podczas jej koncertu  w Santa Clara w Kalifornii, w ramach trasy 1989 Tour. Taylor przez chwilę została członkinią LM i razem z Brytyjkami wykonała ich hit „Black Magic” (zobacz TUTAJ)!

Już wkrótce Little Mix będą obchodziły 4. rocznicę istnienia zespołu. Z tej okazji w najbliższą środę, 19 sierpnia, o godz. 11:00 czasu nowojorskiego (17:00 czasu polskiego) zaplanowana jest spotkanie online z dziewczynami. Emisję na żywo będzie można oglądać na oficjalnej stronie zespołu. W jego trakcie dziewczyny przez pół godziny będą odpowiadały na pytania od fanów.

Fani, którzy chcą się udzielić swoimi osobistymi wspomnieniami dotyczącymi Little Mix, mogą to zrobić, publikując zdjęcia, prace oraz filmiki na swoich profilach społecznościowych oznaczając je #LittleMixAnniversary.

 

Nowa płyta zespołu  – „Get Weird” ukaże się na rynku już 6 listopada. Według Little Mix ich nowy krążek to „celebracja wyjątkowości i wolności”. Oprócz niej na płycie znajdą się takie utwory jak „Love Me Like You” czy „Secret Love Song”, a także „Lightning”, którą dziewczyny opisują jako „siostrę” ich wielkiego hitu z 2012 roku, „DNA”. Ponadto w wersji CD Deluxe pojawi się piosenka „I Won’t”, która jest szczególnie ważna dla zespołu – to właśnie w niej dziewczyny udowadniają, że „tak długo jak mają siebie, nie potrzebują niczego więcej”.