Mad-Music.pl

LOST FREQUENCIES – Platynowe i Złote single!

 
TAG -->

DSC_3965

Pod nazwą Lost Frequencies, kryje się 22-letni belgijski didżej i producent Felix de Laet. Jego specjalność to deep house i tropical house. Tworzyć remiksy zaczął, skoro tylko sprezentowano mu pierwszego laptopa. Ksywkę Lost Frequencies przybrał w 2014 roku. Jego talent dostrzeżono w wytwórni Armada Music, której współzałożycielem jest wielka legenda muzyki klubowej, Armin van Buuren.

Już pierwszy singel Lost Frequencies, “Are You With Me”, stał się megahitem. Wylądował na pierwszych miejscach notowań w siedmiu krajach. Niewiele gorzej poradziła sobie kolejna piosenka, “Reality”. Felix udowodnił, że ma niesamowity talent i wspaniale pracującą wyobraźnię, która podpowiedziała mu wykorzystanie popowo-dance’owych patentów w “Are You With Me” oraz sampla z utworu country Eastona Corbina o takim samym tytule.

Poza sukcesami własnych singli, Lost Frequencies jest też cenionym remikserem, z którego usług korzystali wspomniany Armin van Buuren, Dimitri Vegas, Like Mike.

Felix singlami “Are You With Me” i “Reality” zrobił furorę również w Polsce. Piosenki przez kilka tygodni utrzymywały się (“Reality” wciąż się utrzymuje) na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Wspomniane piosenki Belga osiągnęły w Polsce status podwójnej platyny(“Are You With Me”) i złoty (“Reality”).

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama