Mad Music poleca: Leeway Wear!

Na pewno każdy z Was słyszał kiedyś o metodzie nadruków na koszulki, bluzy itp. która nosi jednoznaczną nazwę – fullprint? A może zawsze marzyliście żeby mieć odzież wykonaną taką metodą? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Jakiś czas temu na rynku pojawił się świetny sklep z koszulkami i bluzami z nadrukami typu fullprint – Leeway Wear.

Co prawda wybór nie jest ogromny ale patrząc na okres działalności sklepu, metodę wykonania oraz proponowane wzory trzeba przyznać że nie jest tak źle, każdy znajdzie coś dla siebie.

W kolekcji dla mężczyzn jak i w kolekcji dla kobiet znajdziemy 8 oryginalnych koszulek oraz 2 ciekawe bluzy z bardzo ładnymi i nowoczesnymi wzorami.

Moją największą uwagę przyciągnęła bluza i koszulka o nazwie “Amazing Nature“, oraz koszulka “Green Nature“. Produkty kojarzą mi się z dwoma teledyskami Katy Perry – Roar oraz LVNDSCAPE & Holland Park feat. Nico Santos – Waterfalls. W tym pierwszym natura pokazana jest w nieco śmieszny i barwny sposób natomiast w tym drugim widzimy subtelne i zmysłowe ujęcia. Ciuchy z pewnością spodobają się wielbicielom przyrody.

Kolejnymi propozycjami ze sklepu których nie mogę pominąć jest bluza i koszulka “Architecture“.  Nie trudno zgadnąć które teledyski najbardziej kojarzą mi się z rzeczami powyżej. Oczywiście jest to Madeon i jego dwa klipy pokazujące piękno nowoczesnej architektury. Kolekcję polecam fanom modernizmu.

Koszulka przedstawiająca dym Smoke” i ta na której zauważymy diabelskie koło z wesołego miasteczka “For Fun” to istny hołd dla obrazków dwóch świetnych wokalistek – Rihanny i jej “You Da One” w którym króluje dym oraz Agaty Dziarmagowskiej i jej “Mogę wszystko, nic nie muszę” gdzie zobaczymy wesołe miasteczko.

Ostatnimi koszulkami jakie znajdziemy w Leeway Wear są “Freedom“, “Classic” oraz “WDTS, których charakter najlepiej oddają Nicki Minaj – Freedom (ze względu na tytuł) oraz WDL – Stardust ft. Elliphant (ze względu na nowoczesne brzmienie).

Po krótkim przeglądzie sklepu Leeway Wear chyba już nikt nie ma wątpliwości że jest on bardzo ciekawą propozycją dla osób chcących się wyróżnić, zwrócić na siebie uwagę nie wulgarnością czy skąpym ubraniem ale nowoczesnością i oryginalnością.

Zapraszamy do lajkowania Fan Page, obserwowania Instagrama marki oraz do odwiedzania strony internetowej i kupowania odzieży.
WWW: http://leewaywear.com
FB: https://www.facebook.com/leewaywear
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/leewaywear