Mad-Music.pl

Marcin Kwaśny w teledysku zespołu Spring Rolls

 

sr-fot

 Zespół Spring Rolls prezentuje nowy klip! Gościnny udział w teledysku do utworu „RGB” wziął aktor Marcin Kwaśny, odtwórca głównych ról w filmach „Rezerwat”, „Historia Roja”, czy „Pilecki”

– Singiel RGB jest piosenką, która zapowiada naszą debiutancką płytę – mówi wokalista, Artur Łukasik. – Na razie nie zdradzamy zbyt wielu szczegółów. Możemy jedynie powiedzieć, że piosenki są już na ukończeniu, a premierę przewidujemy na przełom roku 2016 i 2017. Zarówno singiel jak i teledysk zwraca uwagę na to jak bardzo zamykamy się w świecie trzech barw. Pokazuje jak bardzo ten świat jest ograniczony, jak trudno się z niego wydostać. Nie chodzi nam o powstrzymanie tego pędu i zachwytu nad technologią, tego się nie da już zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dawać ludziom świadomość niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą XXI wiek – dodaje.

W teledysku gościnny udział wziął 37-letni aktor Marcin Kwaśny, który ma w dorobku role m.in. w filmach „Historia Roja” (zagrał brata tytułowego “Roja”), „Pilecki” (dokument o rotmistrzu Witoldzie Pileckim), czy serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” i „Dwie strony medalu”. Produkcją muzyczną utworu zajął się Lech Pukos, natomiast miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Klip wyreżyserował Gabriel Piętka.

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja z Kraśnika ma na swoim koncie singel “Desinger” z 2013 roku, trzyutworowe demo “New born” (2014) oraz singiel Lunatics (2015) z teledyskiem. Wydawnictwa spotkały się ze sporym zainteresowaniem słuchaczy. Zespół intensywnie koncertuje. – W miniony weekend zakończyliśmy serię tegorocznych koncertów plenerowych. Jednym z milszych występów, który wspominamy był ten, podczas którego mieliśmy przyjemność supportować Kasię Kowalską na rynku starego miasta w Sandomierzu. Obecnie przygotowujemy się do jesiennych występów klubowych. W najbliższym czasie będzie można nas zobaczyć i posłuchać w Krakowie, a następnie Lublinie. Po wszystkie szczegóły, jak i dalsze daty koncertów serdecznie zapraszamy na naszego facebooka, czy też stronę internetową – zachęcają muzycy.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!