Mad-Music.pl

Marika gościem drugiego odcinka NeoMoMo! Wideo.

Ania MoMo Ołdak_Marika

Bardzo się cieszę, że miałyśmy okazję porozmawiać i zaśpiewać wspólnie z Mariką. Chciałyśmy udowodnić, że każdą formę muzyczną da się “odkręcić” i to, co już znane, przedstawić zupełnie w nowym świetle. Dzięki aranżacji na harfę i wiolonczelę utwór Mariki “Widok” zyskał zupełnie nowe oblicze, a sama Marika po raz kolejny udowodniła, że jest artystką wszechstronną. Zaskakująca okazała się także nowa aranżacja piosenki “Żona” z repertuaru MoMo. W towarzystwie wspomnianych wcześniej instrumentów stała się niezwykle aktorska. Mam nadzieję, że widzowie to zauważą i docenią – mówi Ania Ołdak, pomysłodawczyni i prowadząca NeoMoMo.

Oprócz utworu “Widok” z repertuaru Mariki usłyszymy także utwór “Żona” z debiutanckiego albumu MoMo.

W drugim odcinku ponownie usłyszymy wspaniałe aranżacje w wykonaniu Tomasza Waldowskiego (perkusja, chórki), Sandry Kopijkowskiej (harfa) oraz Krzysztofa Lenczowskiego (wiolonczela).

Przypomnijmy, że NeoMoMo to internetowy program kulturalny. Jego pomysłodawczynią i gospodynią jest Ania Ołdak, wokalistka zespołu MoMo. W programie zaproszeni goście śpiewają w duecie z Anią utwór z repertuaru gościa oraz utwór z repertuaru zespołu MoMo. Wykonywane piosenki są zaaranżowane na harfę, wiolonczelę oraz instrumenty perkusyjne. Zdjęcia realizowane były w Muzeum Neonów w Warszawie. Gościem pierwszego odcinka NeoMoMo była Mela Koteluk, która wspólnie z Anią Ołdak zaśpiewały piosenki “Melodia Ulotna” oraz “Od Dzisiaj”.

Więcej o NeoMoMo znajdziecie na facebooku – http://www.facebook.com/MoMoMusicPL

fot. Jacek Grąbczewski

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!