Mad-Music.pl

Marta Bijan udostępniła swój pierwszy samodzielnie wyprodukowany teledysk

marta-bijan

Marta Bijan to finalistka czwartej edycji ‚X Factor’, dziewczyna niezwykle utalentowana wokalnie (do historii przeszła już reakcja X-Factorowego jury na jej wykonanie coveru „Wrecking Ball”), ale także kompozytorka i autorka tekstów, piosenek i wierszy. Od niedawna studiuje także reżyserię. Jej 2 poprzednie single („Poza mną” zobacz na Vevo/YT i „Mówiłeś” zobacz na Vevo/YT ) osiągnęły do dziś po niemal 3 i pół miliona wyświetleń.

„Śpiąca królewna” to utwór będący mroczną i odwróconą wersją popularnej baśni. Ma ona tylko stanowić metaforę toksycznego związku – tekst jest plątaniną myśli kobiety, która po latach życia w „złotej klatce” postanawia wyrwać się z obsesyjnej, niezdrowej miłości i zacząć walkę o siebie. Wbrew błędnym, powszechnym opiniom, jest to mój pierwszy singiel opowiadający o miłości damsko-męskiej, ale myślę, że sporo osób odnajdzie w nim cząstkę siebie.  Klip do ,,Śpiącej Królewny” powstawał w ogromnych ,,bólach”, zarówno związanych z obcięciem włosów, jak i tym, że cała ekipa filmowców wykruszyła się w ostatniej chwili. Zostałam sama z kamerą, lampą i poczuciem, że stoi przede mną wyzwanie. – opowiada Marta.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!