ME w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 mają już swój hymn! Radiowa premiera „Come Play With Us” w wykonaniu Miki Urbaniak!

Mika - singiel 1 96dpi

Piosenka „Come Play With Us” w wykonaniu Miki Urbaniak i Michała Urbaniaka będzie hymnem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016, które odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz Wrocławiu w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Premiera singla odbędzie się w najbliższą niedzielę, 8 listopada przed finałowym spotkaniem Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej w Gdańsku, w którym zagrają Polska, Hiszpania, Rosja oraz Szwecja. Będzie to jeden z ostatnich etapów przygotowań naszej drużyny do przyszłorocznych ME.

Singiel „Come Play With Us” jest popowym, zagrzewającym do kibicowania i sportowych zmagań opracowaniem utworu Michała Urbaniaka, który przygotowali wokalnie Mika Urbaniak i Victor Davies. Mika, która pełni również rolę Ambasadora EURO 2016 nagrała wokal i dodała rap, a Victor dopisał kibicowski refren. Prace nad ostateczną wersją utworu odbywały się w studiach w Warszawie i Nowym Jorku, podczas których Mika i Victor ściśle współpracowali z zespołem Urbanator w składzie: Michał Urbaniak (skrzypce, saksofon), Xantone Blacq (klawisze i wokal), Abdule Zhurie (gitara), Al MacDowell (gitara basowa) Michael Flythe, (perkusja).

„Come Play with Us”, jako hymn Mistrzostw Europy Piłkarzy Ręcznych Polska 2016 będzie promować kompilację z piosenkami na EURO 2016, wydaną nakładem wytwórni Sony Music Entertainment Poland. Premiera płyty została przewidziana na 8 stycznia 2016 roku.

Oficjalna strona Mistrzostw:
http://pol2016.ehf-euro.com/home/
Oficjalna strona Związku Piłki Ręcznej w Polsce:
http://www.zprp.pl/