Mad-Music.pl
2017_08-10 MGMT photographed at Beckett Mansion for Columbia Recirds.

MGMT – powrót do formy na singlu ‘Little Dark Age” , sprawdź nowy klip już teraz!

Grupa MGMT udostępniła właśnie klip do tytułowego utworu ze swojej nowej, czwartej w dyskografii płyty “Little Dark Age” (posłuchaj/pobierz pod TYM ADRESEM).

Piosenka powstała podczas wiosennej sesji nagraniowej, jaką poprzedził prawie rok zbierania materiału na płytę w Los Angeles i Nowym Jorku. Utworowi towarzyszy mroczny, surrealistyczny klip w którym członków zespołu Andrew VanWyngardena i Bena Goldwassera ściga Śmierć. Obrazek, który obejrzeć można TUTAJ, wyreżyserowali David MacNutt i Nathaniel Axel.

Jak opowiadał zespół w programie Zane’a Lowe’a Beats 1 – ‘Nagrywając nową płytę osiągnęliśmy taką chemię i osiągnęliśmy ten proces twórczy, jaki towarzyszył nam na początku działalności zespołu’.

Cała płyta ‘Little Dark Age’ ukaże się na początku 2018 roku a jej producentem jest zespół, Patrick Wimberly (Chairlift, Kelela, Blood Orange) i stały współpracownik MGMT – Dave Fridmann (Flaming Lips, Spoon, Tame Impala). Zarówno tytuł, jak i fragmenty piosenek udostępnione zostały w tym roku na Instagramie zespołu. Część utworów grana była też podczas tegorocznej, północnoamerykańskiej trasy koncertowej.

MGMT znani są m.in. z hitów „Kids”, „Time To Pretend” i „Congratulations”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama