Michał Sobierajski przygotował wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów_zobacz na VEVO!

image002

W OCZEKIWANIU NA PREMIERĘ DRUGIEGO SINGLA MICHAŁ SOBIERAJSKI PRZYGOTOWAŁ WYJĄTKOWĄ NIESPODZIANKĘ DLA SWOICH FANÓW W POSTACI UNIKALNEGO, GRAFICZNEGO VIDEO PROMUJĄCEGO PIOSENKĘ „ŚNIŁEM”.

Premiera drugiego singla już po wakacjach! Będzie to kolejne nagranie promujące debiutancki album Michała pt. „Przed Snem”, który ukazał się w kwietniu tego roku.

Wszystkie piosenki na płycie zostały  skomponowane przez Michała. Producentem płyty jest Bogdan Kondracki. Większość tekstów napisali Karolina Kozak oraz Kamil Durski.

Michał Sobierajski – muzyk: wokalista, pianista, kompozytor, autor tekstów i aranżer. 21-latek, student Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach – kierunek kompozycja i aranżacja. Pełen pozytywnej energii, obdarzony słuchem absolutnym. Od dzieciństwa zafascynowany i związany z muzyką. Najbardziej kocha te momenty, kiedy powstaje muzyka. Szerokiej publiczności Michał zaprezentował się w 2. edycji The Voice of Poland, gdzie określany objawieniem programu doszedł aż do jego finału.