Mad-Music.pl

Michał Szpak powraca z przejmującą balladą!

Poprzedni album Michała Szpaka “Byle być sobą” osiągnął wielki sukces.Artysta po dwóch latach od premiery swojego platynowego krążka wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad swoim drugim albumem.

Nowy singiel “Don’t Poison Your Heart”,którego polskie tłumaczenie to “Nie zatruwaj swojego serca”, to najnowszy,utrzymany w rockowych klimatach singiel młodego piosenkarza.Zwiastuje on nowy materiał,którego premiera planowana jest na wiosnę 2018r. Twórcami utworu są Andy Palmer i Kamil Varen. Tekst utworu porusza problem hejtu i kłamstwa,które coraz bardziej szerzą się w internecie. Piosenka jest już dostępna do przesłuchania w sieci.Czy utwór ten odniesie sukces na miarę eurowizyjnej piosenki “Color of Your Life”?

„Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku” – mówi Michał Szpak o swoim nowym utworze.

Koniecznie wysłuchajcie tej emocjonującej ballady!

Karolina Kosiba

Karolina Kosiba

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama