Mad-Music.pl

MICHAŁ SZPAK Z PLATYNOWĄ PŁYTĄ! 

Dwa tygodnie temu Michał Szpak zaprezentował kolejny, bardzo dobrze przyjęty teledysk do utworu „Rosanna” (zobacz klip), a dziś może pochwalić się kolejnym sukcesem: album „Byle Być Sobą” pokrył się Platyną!

Ostatnie sukcesy Michała Szpaka dowodzą, że bycie sobą to najlepsza forma promocji i najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu. A lista osiągnięć stale się wydłuża. Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Michał reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2016. Rewelacyjne wykonanie utworu „Color of Your Life” zagwarantowało mu 8. miejsce w finale i 3.(!) pozycję w głosowaniu widzów. Podczas koncertu „Złote Opole” otrzymał Grand Prix, a album „Byle Być Sobą” znalazł się na 1. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS) i pokrył się statusem Złotej Płyty. Niezwykle miło nam poinformować, iż od dziś Michał Szpak znajduje się o krok dalej: krążek „Byle być sobą” zyskał właśnie status Platynowej Płyty!!!

Jeśli jeszcze nie macie ostatniego albumu Michała Szpaka na swoich półkach możecie kupić go TUTAJ!

Album „Byle być sobą” to materiał, który wymyka się spod prób jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. Zupełnie jak jego autor, który nie daje się zaszufladkować. Płyta „Byle być sobą” zawiera dwanaście zróżnicowanych stylistycznie nagrań, które odzwierciedlają zainteresowanie artysty przede wszystkim klimatem muzycznym lat 80-tych i 90-tych, a nawet jego zamiłowanie do muzyki symfonicznej. W większości nagrań słyszymy „żywe” instrumenty. Poza tradycyjnym instrumentarium na płycie można również usłyszeć  skrzypce, altówkę, wiolonczelę czy kontrabas, a dzięki swoim niespotykanym umiejętnościom wokalnym Michał buduje niezwykły nastrój.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama