Międzynarodowa premiera „Fearless”! Zobacz klip do nowej produkcji Gromee’go!

Gromeo_Fearless okładka mała

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. W swoim dorobku ma przeboje, które prezentowały największe krajowe i światowe stacje radiowe. „Fearless” to jego najnowsza produkcja, do stworzenia której Gromee zaprosił May Britt Scheffer – szwedzką wokalistką gospel. Autorem tekstu jest Raz Nitzan, legendarna postać w świecie muzyki dance, współtwórca hitów m.in. Armina van Buurena, Blank&Jones czy Richarda Duranda. Teledysk do utworu powstał na Malcie (produkcja: ImagePro; reżyser: Michał Braum). Jego bohater jest ambitnym parkourowcem, którego ambicje motywują do perfekcji, walki ze swoimi ograniczeniami i porzuceniem strachu.

Publika zna Gromee’go od 2010 roku. Wydał wówczas swój pierwszy singiel „So Let Me Go”. Kolejne muzyczne produkcje to „You Make Me Say” i „Live For The Light” wydane w 2012 roku. Ten drugi utwór powstał m.in. we francuskim studio Color Sound, w którym nagrywali tacy artyści jak David Guetta czy Avicii. Kolejne produkcje Gromee’ego to „Hurricane” z udziałem  legendy muzyki house, amerykańskiej wokalistki – Terri B! oraz nawiązujący do stylistyki lat 80-tych utwór „Gravity” z wokalistą Andreasem Moe (Tiesto, Hardwell). Rok 2013 przyniósł artyście ogromną popularność za sprawą utworu “Follow You”. Nagrany wspólnie z amerykańskim wokalistą WurID singiel podbił listy przebojów docierając do 11. miejsca AirPlay Chart w Polsce. Piosenka zdobyła również status Złotej Płyty.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W 2014 i 2015 roku wystąpił na Sunrise Festival, najpopularniejszym w Centralnej i Wschodniej Europie festiwalu muzyki klubowej. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Steve Aoki, Deorro, NERVO, czy R3HAB. W 2015 i 2016 roku artysta zagrał również na Life Festival Oświęcim (LFO). Na scenie LFO występowali już m.in. Peter Gabriel, Jessie Ware, Sting, Elton John, Soundgarden czy Eric Clapton.

W kwietniu 2016 roku Gromee zaprezentował się jako support przed koncertem Mariah Carey w Krakowie. Wydarzenie o tyle ważne, iż był to pierwszy koncert artystki w Polsce.  Gromee regularnie prezentuje swoje sety w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granicą.

ONLINE

Facebook https://www.facebook.com/gromeeofficial/timeline

VEVO https://www.youtube.com/user/GromeeVEVO

Twitter https://twitter.com/GromeeOfficial