Mad-Music.pl

Milion w trzy dni! Nowa płyta Agnieszki Chylińskiej bije rekordy

forever-child

Wydana z zaskoczenia w miniony piątek płyta ‘Forever Child’ Agnieszki Chylińskiej cieszy się ogromną popularnością. Album w ciągu doby od premiery dotarł na pierwsze miejsce bestsellerów empik.com, a klip do utworu‘Królowa Łez’, promującego ten krążek, potrzebował zaledwie trzech dni by uzyskać milion wyświetleń. W niedzielę odbyło się również spotkanie artystki z fanami podczas którego podpisywała nowy album, w warszawskim empiku Junior pojawiło się kilkaset osób.

‘Forever Child’ ukazało się bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka, z dnia na dzień zaskakując wszystkich słuchaczy. Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. ‘Forever Child’ to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: ‘nigdy taka sama’. Tym razemAgnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować  ‘pod jednym dachem’ rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

‘Forever Child’ to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu ‘nigdy taką samą’.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!