Mad-Music.pl

Miłosz Skibiński “Zatańczmy” – premiera teledysku z Edytą Herbuś

Miłosz Skibiński jest wokalistą, byłym członkiem zespołu Garash. W 2014 roku Miłosz śpiewał chórki u boku Darka Skibińskiego w zespole Garash.

Dzięki wspaniałej aranżacji i bogatemu instrumentarium zespół zachwycił jury programu Must Be The Music , dzięki czemu doszli do półfinału programu. W 2016 roku zespół zauważyła Karolina Mańkowska – właściciel Informatora Artystycznego ArtBook współpracującego z wieloma artystami w Polsce i postanowiła pomóc zespołowi w rozkręcaniu kariery. Szczególną uwagę przyciągał właśnie Miłosz, którego nietuzinkowy wokal dosłownie hipnotyzuje.

Od tego momentu twórczość Miłosza nabrała ostrego tempa. Miłosz nawiązał współpracę z producentem Emilianem Waluchowskim – kiedyś członkiem zespołu Video oraz wieloletnim muzykiem Ani Wyszkoni. Pod koniec 2016 roku powstał pierwszy singiel Miłosza – Zatańczmy – nagrywany w studio u Janka Benedyka do którego powstał teledysk, w którym  główną rolę zagrała Edyta Herbuś oraz tancerze grupy Volt z Egurrola Dance Studio. Profesjonalna produkcja realizowana przez ekipę 4 fan media. Edycie zarówno sam Miłosz jak i oczywiście singiel bardzo przypadł do gustu więc od razu zgodziła się na współpracę.

Obecnie Miłosz kończy pracę nad płytą i wkrótce zacznie koncerty w Polsce.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama