Mimoza – zobacz teledysk, który zachwycił Alvaro Soler!!!

Debiutancki teledysk uroczej wokalistki i autorki tekstów MIMOZA „Big Girls Cry” to mocny, kobiecy numer z silnym wokalem. Jeżeli wydaje się Wam, że to piosenka o złamanym sercu – mylicie się!

„Tak naprawdę napisałam tę piosenkę jako terapię dla siebie. Zawsze miałam w koło siebie ludzi, którzy krytykowali mnie za bycie zbyt emocjonalną. Myślę, że bycie wrażliwym i emocjonalnym nie jest słabością a piękną siłą.  Napisałem piosenkę, żeby przypomnieć sobie samej, że mogę być jednocześnie twardy i wrażliwy. To wyjątkowa cecha, którą mają kobiety.”

MIMOZA jest artystką jedyną w swoim rodzaju. Jej talent autorski poznali już ludzie na całym świecie. Ona sama mówi w 4 językach. Urodziła się w Kosowie, później wraz z rodziną wyjechała do Szwecji, gdzie spędziła większość swojego dzieciństwa.

Później przeniosła się do Niemiec, gdzie spędziła swoje nastoletnie lata pisząc piosenki. „Zaczęłam pisać piosenki, gdy miałam 12 lat. Właśnie przeprowadziliśmy się do Niemiec. Nie miałam żadnych przyjaciół, a to, że nie mówiłam po niemiecku nie pomogło. Musiałam zacząć od zera, ponownie przystosować się do nowego języka i kultury. Więc zaczęłam pisać i śpiewać w moim pokoju. Zamykałam się tam na całe dni. Jestem pewna, że doprowadzałam moją rodzinę do szału … haha! „

Producenci, tacy jak Shea Taylor (Bey Tayce „Love On Top”), PJ Bianco (Demi Lovato, Jonas Brothers, Iyaz), RedOne (Lady Gaga, Usher, Jason Derulo) i inni, uznali niezaprzeczalny talent MIMOZY zarówno jako wokalistki jak i autorki tekstów. Bądźcie czujni! MIMOZA – będzie o niej głośno.