Mad-Music.pl
5 001

MØ – “When I Was Young” już w sprzedaży!

Z miliardami (!) streamów i duetami z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Major Lazer, Charli XCX czy Snakehips, uwielbiana (również w Polsce) MØ powraca niespodziewanie z sześcio-utworową EP-ką, którą promuje tytułowy utwór „‘When I Was Young’!

When I Was Young to pierwsze kilku utworowe wydawnictwo MØ od czasu świetnie przyjętej, debiutanckiej płyty No Mythologies to Follow z 2014 roku. Przez trzy lata nagrała (i z powodzeniem umieszczała na szczytach list przebojów) takie numery jak ‘Final Song’, ‘Kamikaze’, ‘Drum’, jak również (w ramach kolaboracji z innymi artystami) – ‘Don’t Leave’ czy ‘Cold Water’. Nagrywanie obszerniejszego materiału przypomniało MØ cały proces, z którym od dawna nie miała już do czynienia – od pisania tekstów, po produkcję i wymyślanie tytułów. ‘To jak kreowanie małego wszechświata’ mówi wokalistka.

Sześć utworów na ‘When I Was Young’ to prawdziwa wycieczka przez rozmaite brzmienia – pseudo-kabaretowego w utworze tytułowym, wibrujący dance-pop w ‘Linking With You’ który spodoba się fanom współpracy MØ z Major Lazer, przez wolno rozkręcający się ‘Roots’ czy melancholijny ‘Turn My Heart To Stone’.

Ostatnim dotychczasowym koncertem MØ w Polsce był świetnie przyjęty występ w ramach Orange Warsaw Festival w ub.r.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama