MonseArt Music przedstawia nowy studyjny album ROOM 94.

unnamed

Młodzi Brytyjczycy powracają w wielkim stylu! „ROOM 94” to drugi album długogrający pop-rockowego zespołu z północnego Londynu. Na płycie znalazło się 12 premierowych kompozycji, które po raz kolejny zaskoczą fanów na całym świecie. ROOM 94 wciąż poszukują nowych brzmień, ich muzyka wciąż ewoluuje, a każdy kolejny album jest dużo dojrzalszy, całkiem inny od poprzednich piosenek zespołu.

Utwory ROOM 94 są doskonale znane również polskim fanom. Poczynając od bardzo dobrze przyjętego debiutanckiego mini-albumu Loud Noises (2012), aż po pierwszy album długogrający No Strings Attached (2014), który wiosną br. trafił na 24 miejsce listy OLIS już w pierwszym tygodniu sprzedaży wyprzedzając takich gigantów muzyki pop jak One Direction, ich piosenki cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród polskiej młodzieży.

Zespół gościł już wielokrotnie w naszym kraju grając dziesiątki wyprzedanych w większości koncertów w największych miastach Polski. Podczas ostatniej tylko trasy koncertowej The No Strings Attached Tour 2014 ROOM 94 odwiedzili aż 12 polskich miast.

Album promowany jest singlem Dirty Dancing, do którego teledysk miał swoją premierę 20/09/2014:

Na albumie, którego producentem jest Tim Morris (znany ze współpracy z takimi zespołami jak Enter Shikari czy Young Guns), znajdzie się 12 utworów:

 1. So What
 2. Dirty Dancing
 3. Monday
 4. Too Young
 5. X’s
 6. Keep Your Hands Off My Chick
 7. Gimme The Night
 8. Tell Me What Love Feels Like
 9. Party Anthem
 10. Poison
 11. Your Song
 12. You’re So Last Week

Album promowany będzie kolejną trasą koncertową The Dirty Dancing Tour 2015,

podczas którego w ciągu ponad 2 miesięcy zespół zagra w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Polsce.

Polskę ROOM 94 odwiedzą w drugiej połowie kwietnia 2015. Na scenie towarzyszyć im będą City Of Mirrors (PL) oraz Symmetry (USA).

______________________________________________________

Dystrybucja albumu w Polsce: MonseArt Music Management | www.monseart.com