Mad-Music.pl

Ms. Obsession rusza w trasę koncertową

Kilka miesięcy temu Ms. Obsession wygrała ogólnopolski konkurs Radiowej Czwórki, w wyniku którego wydała swój autorski album „Manekin”.

Z tej płyty pochodzą takie single jak „Tabu” czy „Poszarpane serca”. Na płycie artystka wykreowała własny świat pełen muzycznych zwrotów akcji. Inspiracją dla jej powstania była zarówno twórczość surrealistów jak i Davida Lyncha, czy Michaiła Bułhakowa. „Manekin” reprezentuje ciągłą zmianę, która zachodzi w każdym z nas. Znajdziemy tu energetyczną jaskrawość, baśniowe rozmycie czy ukryty pod warstwami pozorów mrok.

Jeśli macie ochotę usłyszeć na żywo Ms. Obsession i wejść w jej elektroniczno – oniryczny świat gdzie prawda ściera się z iluzją to już wkrótce będzie ku temu sposobność – artystka zagra niebawem kilka koncertów w różnych miastach – odwiedzi między innymi: Radio Lublin, Radio Rzeszów, Dom Literatury w Łodzi oraz warszawski klub SPATiF. Na żywo artystce towarzyszą: Paulina Atmańska, Wojtek Sobura, i Krzysztof Zagajewski.

A tutaj link do występu Ms. Obsession w stacji RDC, który odbył się w lutym tego roku.

Linki do wydarzeń:
Lublin:
https://www.facebook.com/events/1733089506750682/

Łódź:
https://www.facebook.com/events/541783329555110/

Rzeszów:
https://www.facebook.com/events/696197930769720/

Warszawa:
https://www.facebook.com/events/1833662333593445/

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama