Mad-Music.pl

Muzyczna materia według Cosmic Gate

Na nowy album, fani niemieckiego duetu musieli czekać ponad trzy lata. Ale warto było, bo “Materia” to znakomici goście i przebojowe single, ale przede wszystkim wielki powrót do korzeni. Do brzmień, dzięki którym wspięli się na szczyt popularności.

Jak w każdej dobrej opowieści, zamknięcie jednego rozdziału, powoduje otwarcie kolejnego. Bardzo podobnie wygląda droga bogatego w klubowe hity, siódmego studyjnego albumu projektu Cosmic Gate. Materiał podzielony został na dwie części, które najpierw ukazały się w wersjach cyfrowych, otrzymując jednocześnie mnóstwo pozytywnych opinii, jak „Imponujący powrót do korzeni” (DJ Magazine) czy „Stworzony specjalnie dla klubów” (Mixmag).

Przez wiele miesięcy kompozytorzy, producenci i wokaliści spędzali w studio długie godziny, tworząc niesamowite muzyczne dzieła wchodzące w skład unikalnego projektu pod nazwą „Materia”. Super8 & Tab, Markus Schulz, Ferry Corsten, Arnej, Emma Hewitt, JES oraz Eric Lumiere, to marki znane i cenione wśród społeczności klubowej, a Ilan Bluestone, Alastor, Sarah Lynn, Julie Thompson i Tim White, uzupełniają zespół zaangażowany w to przedsięwzięcie. Po kilkunastu tygodniach odsłaniania pojedynczych kart, nadszedł czas na pełną talię.

Specjalny, dwupłytowy zestaw pt. „Materia Chapter One & Two” spina całość w jedną, spójną kolekcję od słynnych „kosmitów”.

Tracklista:

CD 1:

 1. Fall Into You (with JES)
 2. Spectrum (with Ilan Bluestone)
 3. Edge Of Life (with Eric Lumiere)
 4. Dynamic (with Ferry Corsten)
 5. Fight The Feeling (with Alastor)
 6. The Deep End (with Tim White)
 7. am2pm
 8. Fireflies (with Julie Thompson)
 9. Halo

CD 2:

 1. Materia (with JES)
 2. Tonight (with Emma Hewitt)
 3. Noom (with Super8 & Tab)
 4. Bigger Than We Are (with Eric Lumiere)
 5. AR (with Markus Schulz)
 6. Someday (with Alastor)
 7. If Not Now (with JES)
 8. Folded Wings (with Sarah Lynn)
 9. No Strings Attached (with Arnej)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama