Mad-Music.pl

Muzyczna Polska – nowy projekt, miasta, zakątki, muzyka!

Muzyczna Polska

Polskie miasta, ciekawe zakątki, turyści i oczywiście muzyka. Jak to wszytko połączyć w całość? Odpowiedź jest tylko jedna… Muzyczna Polska.

Muzyczna Polska to nowy, unikatowy projekt na stronie Mad-Music.pl mający na celu zapoznanie naszych czytelników z Polskimi miastami oraz miejscami które warto odwiedzić! Mimo przeciwności losu, niezależnie od warunków pogodowych oraz naszych humorków będziemy odwiedzać Polskie miasta i zdobywać dla Was informację o ich ciekawych zakątkach. Oprócz zdjęć oraz opisów poszczególnych lokalizacji będziecie mogli posłuchać także piosenek które kojarzą nam się z danym miejscem.

Felieton to bez dwóch zdań fenomen. Jeszcze nikt nie wpadł na tak genialny pomysł połączenia promocji miast i wzbudzeniu skojarzeń dźwiękowych u muzycznych turystów.

Oprócz tego po publikacji każdego artykułu, który będzie częścią projektu Muzyczna Polska będzie na Was czekał konkurs muzyczny w którym do wygrania płyty i kody rabatowe!

Na sam początek polecamy Wam utwór “Open Season” od Josef’a Salvat’a, który otwiera sezon na projekt “Muzyczna Polska“!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama