Mad-Music.pl

Muzyczne Pocztówki Sony Music – nowy format muzycznego produktu na rynku!

Muzyczne Pocztowki_01

Idealny prezent na Walentynki, uroczystości, uniwersalne okoliczności. Muzyczne Pocztówki można podarować osobiście lub wysłać pocztą w załączonej kopercie! Posiadają miejsce na osobisty wpis a dołączone płyty CD są pełne hitów gwiazd światowego formatu.

Kolebką kartek okolicznościowych jest Wielka Brytania, w której to pierwsze kartki pojawiły się na rynku już w latach 40. XIX wieku. W Polsce zdobyły popularność dopiero sto lat temu, ale szybko stały się sympatyczną tradycją.  W obecnym czasie, po zachłystnięciu się nowymi technologiami i wysyłaniu bliskim życzeń drogą elektroniczną, papierowe pocztówki zaczynają przeżywać renesans swojej popularność i wracają do łask. Twa wielka retromania: słucha się płyt winylowych, tańczy tango, wysyła pocztówki. Kartki idealnie wpisują się w tę atmosferę. To zawsze miły, osobisty gest w stosunku do osób, na których nam zależy. Kartka z własnoręcznie wypisanymi życzeniami lub wyznaniami miłości ma o wiele więcej uroku niż współczesne smsy czy maile.

W związku z tym od stycznia 2017 roku na rynku pojawią się, wydane przez Sony Music Poland, wyjątkowe kartki – Muzyczne Pocztówki z płytą CD. Takie kartki to idealny pomysł na elegancki prezent, który można wysłać pocztą lub wręczyć osobiście, a także atrakcyjny podarunek okolicznościowy w przystępnej cenie. Muzyczne Pocztówki to szeroki wybór pięknych poligrafii i przebojowych ścieżek dźwiękowych. W środku każdej kartki znajduje się miejsce na dedykacje i życzenia.

Muzyczne Pocztowki_02

Ta niezwykła seria została przygotowana tak, aby zachwycić romantyków w każdym wieku. Na płytach pojawią się kochane od lat utwory m.in. Whitney Houston, Celine Dion, Santany, Arethy Franklin, Franka Sinatry oraz Leonarda Cohena. Dla młodszych klientów kartki będą zawierać hity m.in. Alicii Keys, Britney Spears, Jennifer Lopez, Meghan Trainor oraz Toma Odella.

Te jedyne w swoim rodzaju i pierwsze na rynku kartki pojawią się z okazji popularnych Walentynek, lecz firma przygotowuje już szeroką ofertę pocztówek na różne inne okazje i święta.

Kartki można już kupić w sieci sklepów Empik, empik.com, Media Markt oraz na wybranych stacjach benzynowych Orlen.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama