Najpopularniejszy europejski girlsband powraca! Posłuchaj nowego singla Little Mix!

Little Mix - Black Magic

Na ten moment czekali wszyscy fani Little Mix w naszym kraju. Jeden z najpopularniejszych girlsbandów powraca z nowym singlem! „Black Magic” to pierwszy utwór zapowiadający ich trzeci, wyczekiwany album, którego premiera już w drugiej połowie tego roku.

„Black Magic” to świeży, energetyczny i wpadający w ucho utwór, którego kompozycja przypomina jedne z największych old-schoolowych popowych hitów. Tekst piosenki napisał Ed Drewett, odpowiedzialny za przeboje takich artystów jak Olly Murs czy One Direction.

Piosenka dostępna do kupienia w wersji cyfrowej na iTunes. Premiera teledysku już wkrótce.

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall to cztery dziewczyny, które w 2011 rozpoczęły swoją światową karierę jako zespół Little Mix. W bardzo krótkim czasie stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Wielkiej Brytanii, podbijając rozgłośnie radiowe z takimi hitami jak „DNA”, „Move” czy ich najbardziej znanym przebojem – „Wings”. Ich klipy na YouTube i Vevo mają ponad pół miliarda (!!) odtworzeń, a ich trasy koncertowe po USA, Australii i Japonii pobiły rekord ustanowiony przez Spice Girls na najlepszy debiut brytyjskiego zespołu w Stanach Zjednoczony.