Mad-Music.pl

Najważniejsi reprezentanci brytyjskiej sceny tanecznej we wspólnym utworze!

 

Duke Dumont & Gorgon City prezentują teledysk do wspólnego utworu – „Real Life”!

Najważniejsi obecnie reprezentanci brytyjskiej sceny tanecznej połączyli siły we wspólnym utworze „Real Life’”feat. NAATIONS!„Real Love” został zainspirowany pięknymi krajobrazami Balearów, a zwłaszcza Ibizy i jest murowanym kandydatem do hitu lata 2017! Singiel już przekroczył liczbę 3 milionów streamów na Spotify!

Video do „Real Life” to dystopijna wizja – rzeczywistość, która mogłaby być wykreowana przez social media, bliska temu co można oglądać m.in. w serialu „Black Mirror”. Teledysk wyreżyserowany przez duet Ben & Ross (Kurupt FM, Ed Sheeran, Disclosure)  piętnuje dzisiejszą obsesję młodzieży skoncentrowanej na like’ach selfie i emoji.

Gorgon City mają na swoim koncie ponad 2 miliony sprzedanych albumów i singli. Przed nimi bardzo pracowite lato – oprócz występów na festiwalach Boardmasters, V Festival oraz SW4, duet przejmie rezydencje w klubie Amnesia na Ibizie!

Znany hitów  „Need U (100%)’ featuring A*M*E , „I Got U” feat. Jax Jones, a także „Won’t Go Back” Duke Dumont wyprodukował też najnowszy singiel Katy Perry „Swish, Swish”  (featuring Nicki Minaj). Brytyjski producent przeniósł się na stałe do Los Angeles, ale tego lata czeka go intensywna trasa koncertowa, w tym wraz z Gorgon City rezydencja na Ibizie.

Utwór dostępny w serwisach cyfrowych: umusicpl.lnk.to/GaVBg

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!