Mad-Music.pl

NAO – futurystyczne R&B z Wielkiej Brytanii, które zawróci Wam w głowie!

nao-musicNa początku roku brytyjski dziennik Guardian określił ją mianem ‘przyszłości R&B’. Magazyn Q uznał ją za jedno z najciekawszych muzycznych odkryć dekady a stacja BBC umieściła ją na 3. miejscu prestiżowego rankingu BBC Sound Of 2016. W tym roku na listach przebojów umieściła już 3 single (Fool To Love, Girlfriend, Bad Blood) a jej debiutancka płyta planowana jest na przełom wakacji.

NAO – bo o niej mowa – to młoda wokalistka ze wschodniego Londynu, która nie przestaje zachwycać już nie tylko fanów R&B, ale wszystkich, którzy śledzą aktualne muzyczne trendy (jest jedną z najczęściej odtwarzanych debiutanckich artystek na Spotify). Aktualnym singlem NAO jest utwór „Girlfriend” (posłuchaj TUTAJ), którego elektroniczno-futurystyczne brzmienie idealnie oddaje klimat całej płyty „For All We Know” (premiera cyfrowa 29 lipca, fizycznie na płycie CD tydzień później). W ramach jej promocji, NAO pojawi się w tym roku na najważniejszych festiwalach w Europie – od Glastonbury, po belgijski Pukkelpop czy hiszpańską Primaverę. Zwróćcie uwagę na NAO – to może być także WASZE odkrycie !

Tracklista:

1 Intro (Like Velvet)

2 Get to Know Ya

3 Inhale Exhale

4 Voice Memo 161

5 Happy

6 Voice Memo 162

7 Adore You (feat. Abhi Dijon)

8 In The Morning

9 Trophy (feat. A. K. Paul)

10 Bad Blood

11 DYWM

12 We Don’t Give A

13 Give Me A Little

14 Fool to Love

15 Voice Memo 4 (Say Yes)

16 Blue Wine

17 Girlfriend

18 Feels Like (Perfume)

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama