Natalia Nykiel “DISCORDIA” – album dostępny na winylu!

2017 rok zdecydowanie należał do niej! Kolejne sukcesy, rekordowe odtworzenia teledysków, a to wszystko zwieńczone wyjątkową w swoim charakterze trasą koncertową „Total Tour”.

Kariera Natalii Nykiel to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Każdy ruch wokalistki jest dopracowany do samego końca. Niezależnie czy jest to występ telewizyjny, czy koncert w klubie wszystko to koncepcja przygotowana na światowym poziomie. Efekty? Debiutancka płyta Natalii Nykiel – „Lupus Electro” pokryła się złotem, natomiast utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały status diamentowych singli.

Teledyski Natalii oceniane są jako jedne z najciekawszych na polskiej scenie muzycznej. Klipy zrealizowane do utworów „Bądź duży” i „Error” w serwisie YouTube mają już blisko po 50 mln odtworzeń. Najnowszy album promują „Spokój” (ponad 10 milionów wyświetleń) i „Total błękit” (już ponad 2 miliony wyświetleń).

Wydany 20 października album „Discordia” zadebiutował na 12 miejscu OLIS i  został świetnie przyjęty przez krytyków. Płyta po fali pozytywnych recenzji, w wielu zestawieniach została uznana za najlepszą polską płytę 2017 roku!

Teraz album ukazuje się na winylu!

Artystka tradycyjnie już przygotowała jego kolekcjonerskie wydanie, album ukazuje się na transparentnym niebieskim winylu i został wydany w nietypowej nawiązującej do wydania LP oprawie.

http://www.empik.com/discordia-nykiel-natalia,p1178179527,muzyka-p
https://UmusicPL.lnk.to/NNDiscordia