Mad-Music.pl

Nominowani do nagród Grammy Galantis powracają z nowym albumem!

Twórcy hitów „Runaway” oraz „Love On Me” zaprezentowali świeżą dawkę klubowych hitów.

„The Aviary”- taki tytuł nosi nowy album  Galantis, następca wydanego w 2014 roku „The Pharmacy”. Płyta zawiera największy  hit zespołu-  „No Money”, który ma już ponad 600 milion streamów oraz 288 milionów wyświetleń na You Tube. W dniu premiery albumu w sieci zadebiutował również teledysk do nowego singla szwedzkiego duetu- „Girls on Boys” z gościnnym udziałem  Rozes.

W przeciwieństwie do poprzedniego albumu nagranego w zacisznym studiu w Sztokholmie, nowe wydawnictwo powstawało głównie podczas trasy (Galantis mają na swoim koncie występy na takich festiwalach jak słynna Coachella, Ultramusic Festival czy Electric Daisy Carnival). Ciekawostką jest to, że jedną z największych inspiracji przy jego tworzeniu okazała się wizyta Christiana Karlssona (1/2 Galantis) w ptaszarni w Hong Kongu („The Aviary” – z ang. ptaszarnia).

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!