Nowa piosenka: TABB & Sound’N’Grace – Dach.

TABB_SNG_DACH

Po sukcesie albumu Z całych sił,  na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży, finalista programu X Factor, i z którego pochodzą tak wielkie hity jak „Na Chwilę”, ”Wstaję” czy „Pusty Dom”…Tabb poszedł o krok dalej.  Do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce… znany też z wielkiego hitu „Nic do stracenia” nagranego z Mrozem.

Zwiastunem efektu tej współpracy jest singiel „Dach”.

”…piosenka o potędze miłości – o tym jak potrafi ona znieść wszelkie bariery, prześwietlić każdy fałsz, ale też o tym, że nie warto przejmować się byle czym, tracić czasu na zamartwianie się i smutki. Jest w niej jeszcze jedno ważne, pozytywne przesłanie: Ty i tylko Ty tworzysz swoją rzeczywistość, Ty wybierasz czy jest ci dobrze czy źle. Jeśli wybierzesz radość, ona nadejdzie, sprawy się poukładają – potrzebujesz jedynie czasu i wytrwałości…” -tak przesłanie piosenki streszcza autorka tekstu Patrycja Kosiarkiewicz.

SNG o nowym singlu mówi:

Uwielbiamy przebywać razem, tworzymy wtedy taką energię, która nas rozsadza i nie sposób sie nią nie podzielić. Tabb i Patrycja pomogli nam ubrać tę energię w dźwięki i słowa – tak właśnie powstał “Dach”.

Źródło: My Music