Mad-Music.pl

Nowy album słynnego duetu Kyau & Albert

Swój pierwszy wspólny utwór nagrali w 1996 roku. Dziś są właścicielami labela Euphonic, autorami kilku przebojowych albumów oraz wielu kultowych singli i remiksów. Najnowszy materiał “Matching Stories”, to kontynuacja ich pełnej sukcesów, muzycznej drogi.

Niemiecki duet Kyau & Albert to przykład wielkiej pasji, poświęcenia i konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych celów. W jego skład wchodzą Ralph Kyau i Steven Moebius Albert, którzy już od ponad 20 lat doskonale się uzupełniają, łącząc ogromne doświadczenie w produkcji muzyki elektronicznej z talentem wokalnym. Kojarzeni z trance’owych przebojów „Outside”, „Are You Fine?”, „Made Of Sun”, „Velvet Morning” czy „Kiksu”, dziś są niekwestionowanymi legendami i gwiazdami tego popularnego, klubowego gatunku.

Wydawnictwo „Matching Stories” to długo oczekiwany, piąty studyjny album projektu z Löbau, miasta znajdującego się nieopodal polskiej granicy. Materiał zawiera 14 znakomitych kompozycji, będących kwintesencją unikalnego stylu Kyau & Albert, brzmienia którym zdobyli serca fanów z całego świata. Jest tu zarówno energia jak i nostalgia, ale przede wszystkim świetny klimat, tworzony z udziałem fantastycznych gości, wśród których Adaja Black, Jeza, In Gray, Francesco Sambero oraz Madeleine Wood.

Każdy ich nowy krążek to duże wydarzenie na scenie klubowej. Teraz znów potwierdzają wysoką formę!

Tracklista:

 1. Memory Lane
 2. Mein Herz
 3. 03. About The Sun
 4. Love Letter From The Future (feat. Adaja Black)
 5. Trace
 6. Bring You Back (feat. Jeza)
 7. Spüren
 8. Changes (with Hello Machines)
 9. What You’re About To Burn
 10. Delorean
 11. Sleeping Lions (feat. In Gray)
 12. Gamla Stan (with Francesco Sambero feat. Madeleine Wood)
 13. Wanderlust
 14. Meteorite

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!