Nowy album Sam’a Smith’a już w sklepach!

Po trzech latach od debiutu, międzynarodowa gwiazda i jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na scenie pop nareszcie powraca z nowym materiałem!

Premierowy album „The Thrill Of It All” promuje singiel „Too Good At Goodbyes”, który natychmiast dotarł do 1. miejsca Global Spotify Charts a teledysk wkrótce przekroczy 200 milionów odtworzeń na YT!

Pierwszy zarys albumu zrodził się jeszcze w czasie trasy promującej przełomową debiutancką płytę „In The Lonely Hour”.

Zdałem sobie sprawę, że dopiero się rozkręcam i przede mną całe życie pracy i osiągnięć. Wciąż jestem na początku mojej drogi, po prostu poprzeczka poszła w górę – wspomina Sam Smith.

Z każdym dniem album nabierał coraz realniejszych kształtów. Z pierwotnej grupy ponad 100 numerów, muzyk bezbłędnie wybrał 10 najciekawszych kompozycji oraz dodatkowe cztery, które znalazły się na wersji specjalnej albumu. Przy tworzeniu nowego materiału Smith ponownie połączył siły z ze swoim wieloletnim przyjacielemJimmym Napesem, a ponadto do współpracy zaprosił Timbalanda, Malay, Jasona ‘Poo Bear’ Boyda oraz zupełnie nowy talent – YEBBA.

Wraz z początkiem Nowego Roku wokalista wyruszy w trasę koncertową po Europie. Brytyjczyk zagra na londyńskiej O2 Arenie, a także odwiedzi Sztokholm, Kopenhagę, Oslo, Berlin, Hamburg, Kolonię, Paryż, Antwerpię, Amsterdam, Wiedeń, Zurych, Mediolan, Weronę , Barcelonę, Madryt i Lizbonę.

Natomiast już za tydzień  na kanale BBC One odbędzie się godzinna transmisja specjalna z udziałem artysty. Muzyk opowie między innymi o pracy nad najnowszym wydawnictwem, uchyli rąbka tajemnicy z życia osobistego, a także zaśpiewa kilka kompozycji zarówno z nowego, jak i poprzedniego albumu.

Debiutancka płyta rozeszła się na świecie w oszałamiającej ilości ponad 12 milionów egzemplarzy, a Sam Smith stał się międzynarodową gwiazdą i jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów na scenie muzyki pop, obsypanym najważniejszymi nagrodami muzycznymi – m.in. Golden Globe, Brit Awards i Grammy. W Polsce album „In The Lonely Hour” zdobył status potrójnej platynowej płyty!

Lista utworów:

 1. Too Good At Goodbyes
 2. Say It First
 3. One Last Song
 4. Midnight Train
 5. Burning
 6. Him
 7. Baby, You Make Me Crazy
 8. No Peace (feat. YEBBA)
 9. Palace
 10. Pray

Wersja specjalna:

 1. Nothing Left For You
 2. The Thrill Of It All
 3. Scars
 4. One Day At A Time