Nowy Mariusz Wawrzyńczyk – Miłość Jest Wśród Nas.

okladka_singla

Pogodna i nastrojowa piosenka „Miłość jest wśród nas” została skomponowana przez Tomka Luberta (Virgin, Video, Doda, Volver), twórcy wielu polskich przebojów. Podobnie jak przy  singlu „Jeszcze wierzę” za tekst odpowiada Mariusz Wawrzyńczyk i Paulina Urynowicz.  Produkcją zajął się Przemek Puk.

 

Wokalista sam opowiada o swoim utworze:

„Miłość otacza nas z każdej strony i jest niezwykle ważnym aspektem naszej egzystencji. Ważne jest pozytywne nastawienie do życia. Wystarczy w to uwierzyć , a cały świat będzie Nasz!!!  Wszystko w życiu będzie łatwiejsze, jeżeli wsłuchamy się w głos własnego serca. Należy się cieszyć tą chwilą, która jest i czerpać życie pełną garścią. Nie należy poddawać się przeciwnością, lecz iść do przodu, aż odnajdziemy sens własnego istnienia. Pamiętajcie  miłość zawsze jest wśród nas, wystarczy ją w sobie odnaleźć i pielęgnować!. Tego Wam i sobie życzę!”

 

Biografia:
Mariusz Wawrzyńczyk szerszej publiczności dał się poznać w programie „Szansa na sukces” (Budka Suflera, Zbigniew Wodecki) oraz „Bitwa na głosy” (grupa Urszuli Dudziak). Jego pierwszy singiel „Lepiej bez słowa” skomponowali i wyprodukowali Adam Abramek i Paweł Sot (komponują dla Bajmu, Andrzeja Piasecznego czy Kasi Kowalskiej), ponadto wokalista zaprezentował go w „Pytaniu na śniadanie”. Jego drugi singiel pt. „Jedyny raz” zdobył trzecie miejsce w plebiscycie „Przebojem na antenę” Polskiego Radia Zachód, a Mariusz wykonał go na żywo w programie „Dzień Dobry TVN”. Trzeci singiel pt. „Jeszcze wierzę” to efekt ponownej współpracy Mariusza z kompozytorem Przemkiem Pukiem (napisał „Mamy czas” Ewy Jach, „Za mały świat”, Nie mam nic” Rafała Brzozowskiego, „Bungee” VOLVER, czy „Winny” Libera i Mateusza Mijala). Teledysk do tej piosenki stworzył Michał Jagiełło, który współtworzył takie wideoklipy jak: Flirt” Sylwii Grzeszczak, „My Słowianie” Donatana i Cleo czy „Insomia” Honoraty „Honey” Skarbek. Piosenka „Jeszcze wierzę” została zaprezentowana w programie „Muzyczna strefa” (telewizja ITV) oraz u pana Marka Sierockiego w programie „Teleexpress” (TVP1). Śpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz (wykonanie koncertowe piosenki „Ślepa miłość”). Wystąpił w programie „Na tapecie” (Superstacja) oraz audycji Muzyczna Jedynka” (prowadząca Maria Szabłowska). Współpracuje z Orkiestrą Rozrywkową Politechniki Warszawskiej The Engineers Band.

Mariusz Wawrzyńczyk – Miłość Jest Wśród Nas