Nowy przebój od Icona Pop Zobacz nowy teledysk autorek hitu „I Love It”

Ponad dwa lata minęły od ukazania się debiutanckiej płyty szwedzkiego duetu Icona Pop. Caroline Hjelt i Aino Jawo postanowiły przypomnieć o sobie fanom. W sieci pojawił się teledysk do ich nowej piosenki „Emergency”.

Icona-Pop-main-pub-photo-2-Fredrik-Etoall_S

Kawałek trwa niespełna trzy minuty i buzuje niesamowitą energią. Zaś klip do niego, w reżyserii nie byle kogo, bo Christiana Larsona (m.in. Sigur Ros, Kylie Minogue, Swedish House Mafia) to połączenie humoru, również czarnego, tańca, kolorowych strojów, seksu i zabawy.

Za charakterystyczną i mocno erotyczną stylizację Caroline i Aino odpowiada z kolei szwedzka projektantka mody B. Åkerlund. Mamy więc kolejne potwierdzenie faktu, że muzyce Icona Pop jest bardzo po drodze ze światem mody.

Piosenka „Emergency” jest zapowiedzią kolejnego wydawnictwa szwedzkiego duetu. W tym czasie Aino Jawo i Caroline Hjelt będą już grać koncerty w Stanach jako support dla One Direction.

Przypomnijmy, że pierwsza płyta Icona Pop, „This Is… Icona Pop”, osiągnęła wielki międzynarodowy sukces. W dużej mierze za sprawą singla „I Love It”, nagranego z udziałem Charli XCX.