Mad-Music.pl

Nowy, przebojowy album Johna Dahlbäcka

Twórca takich klubowych hitów jak “Blink”, “Pyramid” czy “Out There”. Założyciel znanego labela Pickadoll Records i autor popularnego show Mutants Radio. Po kilku latach milczenia, wydaje długo oczekiwany, nowy album pt. “Saga”. Poznajcie talent Johna Dahlbäcka.

John Dahlbäck 1

Oprócz takich gwiazd jak Avicii, Eric Prydz czy słynne trio Swedish House Mafia, bez wątpienia należy do najważniejszych i najbardziej wpływowych artystów na szwedzkiej scenie klubowej. Ten urodzony w Sztokholmie DJ i producent muzyki elektronicznej, ma na swoim koncie cztery autorskie albumy, kilka kompilacji i wiele przebojowych singli, które ukazywały się m.in. w Dim Mak, Big Beat, Spinnin’ Records czy Toolroom Records.

W ubiegłym roku, podpisał kontrakt ze słynnym gigantem Armada Music. W tym samym czasie, zapowiedział także wydanie zupełnie nowego, autorskiego materiału który zatytułował „Saga”. Pierwsze single promujące to dzieło, okazały się prawdziwymi przebojami. Utwór „Raven”, to miliony streamów w serwisie Spotify, „Atlantis” to wielki hit w klubach, natomiast „Count To Ten” uzyskał świetne wyniki w stacjach radiowych na całym świecie. John Dahlbäck nagrał niezwykle melodyjny i energetyczny album, który doskonale sprawdzi się na każdej imprezie. Jego klimat, bardziej komercyjny charakter i duże zróżnicowanie muzyczne, spełnią oczekiwania fanów nie tylko klubowych brzmień.

Nowy krążek Szweda, to jedna z tych premier 2016 roku, na które po prostu trzeba zwrócić uwagę!

John Dahlbäck - Saga (front)

Tracklista:

 1. Saga Intro
 2. Into You
 3. Sycophant
 4. Raven
 5. Count To Ten (feat. Alexx Mack)
 6. Ain’t You
 7. Atlantis
 8. Terminus
 9. Walking With Shadows (feat. BullySongs)
 10. Where You Are (feat. Lovestarrs)
 11. New York City (feat. Luke McMaster)
 12. Shivers
 13. Untouched Hearts (feat. Stockholm Syndrome)
 14. Gargamel
 15. Aileen (feat. Craig Smart)

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama