Mad-Music.pl

NOWY SINGIEL CLARE MAGUIRE!!!

image010

Clare Maguire powraca z nowym singlem „Elizabeth Taylor”! Po krótkiej przerwie w działalności artystycznej Clare Maguirewraca do gry ze swoim niesamowitym, urzekającym głosem i zapowiedzią nowego albumu – „Stranger Things Have Happened”! Album ukaże się już 27 maja! Artystka samodzielnie skomponowała większość materiału na pianinie, słuchając przy tym wszystkiego od Rihanny, aż po Johnny’ego Casha. „To, co mnie przyciąga to szczere podejście do muzyki. Nie ważne co to za gatunek, ani kim jest ta osoba. To jest to, co mnie inspiruje” – wyjaśnia wokalistka. Do współpracy przy najnowszej płycie Angielka tym razem zaprosiła pianistę Sama Beste znanego m.in. z pracy z Amy Winehouse, a także producenta Blue Maya (Kindness, Robyn, Kano). 

Pierwsze utwory, które Clare Maguire umieściła  w sieci, szybko zyskały świetne recenzje na Pitchfork, Fader i Rookie. Przykuły też uwagę Christophera Bailey – głównego projektanta marki Burberry, który zaprosił artystkę do współpracy, w efekcie której swoją muzykę mogła zaprezentować na żywo podczas pokazów Burberry. 

Teraz czas na kolejny etap kariery Clare Maguire – jego zapowiedzią jest utwór „Elizabeth Taylor”!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!