Mad-Music.pl

Nowy singiel Craiga Davida z Bastille! Posłuchaj “I Know You”

Craig David ujawnił drugi singiel z jego nadchodzącej płyty “The Time Is Now”, której premiera planowana jest na 26 stycznia 2018 roku. W „I Know You” (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR) Craig David połączył siły z gwiazdami alternatywnego popu – Bastille!

„Jestem fanem Bastille od dawna i czekałem na dobry moment, by zaprosić ich do współpracy. Bardzo cieszę się z wydania tego utworu i mam nadzieję, że pokochacie go tak bardzo jak ja. Słuchanie głosu Dana w tym nagraniu jest naprawdę wyjątkowe. Jestem pewien, że gdy będziemy wykonywać tę piosenkę na żywo, będzie porywać wszystkich!” – mówi Craig David.

„Zawsze byliście ogromnymi fanami muzyki Craiga” – mówi Dan z Bastille. – „W ciągu ostatnich lat zostaliśmy przyjaciółmi i kilka razy zagraliśmy razem, więc wspólne tworzenie piosenki było dla nas czymś kompletnie naturalnym. Świetnie bawiliśmy się nagrywając „I Know You” i jesteśmy podekscytowani tym, że wszyscy mogą go już usłyszeć!”

Craig i Bastille po raz pierwszy wykonają nowy utwór w programie “It Sounds Like Friday Night” w BBC One, który Craig poprowadzi wspólnie z Gregiem Jamesem, już dzisiaj o 19.30.

Utwór promuje siódmy album Craiga Davida ‘The Time Is Now’, którego premiera odbędzie się 26 stycznia 2018 roku. W nagraniach wzięli udział tacy artyści jak JP Cooper, AJ Tracey, Ella Mai, Kaytranada i Goldlink.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama