Mad-Music.pl

Nowy singiel Enrique Iglesias’a – Súbeme La Radio

Enrique-Iglesias-Súbeme-la-radio-2017-2480x2480

Enrique Iglesias wraz z ekipą powraca z nowym, hiszpańsko języcznym singlem, by znów rozgrzać serca swoich fanów. Po międzynarodowym hicie Duele el corazón przyszedł czas na kolejny!

Hiszpański piosenkarz wypuścił właśnie utwór Súbeme La Radio. Oczywiście nie zabrakło w nim gości. Enrique po raz kolejny zaprosił kubańskiego artystę Descemer’a Bueno z którym współpracował przy Bailando z albumu wydanego trzy lata temu Sex and Love. W najnowszej piosence usłyszymy także puertorykański duet reggaeton Zion & Lennox.

Tekst do singla napisali Gabriel Pizarro, Juan G. Rivera, Descemer Bueno, Luis E. Ortiz Rivera, Carlos E. Ortiz Rivera, Felix Ortiz i oczywiście Enrique Iglesias.

Na razie niestety nic nie wiadomo o nowym albumie Enrique.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama