Mad-Music.pl

Nowy singiel Jasona Derulo – If It Ain’t Love

Jason-Derulo-If-It-Aint-Love-2016-2480x2480

Po marnym sukcesie swojej ostatniej płyty Everything Is 4, Jason Derulo postanowił zacząć pracę nad kolejnym wydawnictwem w swojej karierze. Ostatni singiel Naked także nie zdobył przychylności słuchaczy także wokalista postanowił zacząć wszystko od nowa.

1 kwietnia w iHeartRadio miał premierę singiel If It Ain’t Love. Tego samego dnia utwór trafił do sprzedaży cyfrowej. Został on wyprodukowany przez Ian’a Kirkpatrick oraz The Monsters & Strangerz. Za tekst odpowiadają Jordan K. Johnson, Jason Desrouleaux, Marcus Lomax, Ian Kirkpatrick, Stefan Johnson, Talay Riley and Lindy Robbins.

Piosenka jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego krążka. Na razie jeszcze nic o nim nie wiadomo. Prawdopodobnie m on wyjść jeszcze w tym roku.

 

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama