Mad-Music.pl

Nowy singiel Katy Perry – Rise

Katy-Perry-Rise-2016-2480x2480

Katy Perry aktualnie, jak głoszą plotki, skupia się na pracy nad swoim piątym krążkiem. Ma on wyjść prawdopodobnie jeszcze w tym roku lub na początku 2017. Jej ostatni album PRISM ukazał się w 2013 a fani piosenkarki na pewno czekają z niecierpliwością na jego następcę…

Amerykańska wokalistka dziś zaskoczyła wielu. Właśnie ukazał się od dłuższego czasu jej pierwszy singiel zatytułowany Rise. Będzie ona promować nadchodzące Igrzyska Olimpijskie w Rio a także ramówkę stacji NBC, która pokaże to sportowe wydarzenie.

Piosenkę napisali Max Martin, Savan Kotecha oraz Ali Payamin. Na razie jest ona dostępna do pobrania tylko na iTunes i Apple Music.

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama