Mad-Music.pl

Nowy singiel Ne-Yo – Two

gallery_20140814_stanford_neyo_04096_final2

Ne-Yo szykuje się do wydania kolejnej płyty w swojej karierze, ale zanim to nastąpi poznamy pewnie jeszcze parę utworów, które prawdopodobnie się na nim znajdą. Jednym z nich jest świeżutki, nowiutki singiel zatytułowany Two.

Ciekawostką jest na pewno to, że piosenkarz po raz pierwszy zaprezentował kompozycję na… własnym ślubie! Jednak studyjna wersja kawałka dostępna do odsłuchu pojawiła się dopiero 17 czerwca.

Oto wypowiedź amerykańskiego wokalisty na jego temat:

This is the song I attempted to sing to my wife on our wedding day. If you saw the vid you know it didn’t go well. LOL. Emotions n’ all that. This is a song that expresses a love that makes the opinion of others mean even LESS than they actually do. Fore in TRUE love the only opinions that matter….are “TWO.” Enjoy.

 

https://soundcloud.com/crown-alpha-hill/two

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama