Nowy singiel projektu KOLOROFONIA (2017)

Oto pierwszy singiel z planowanej na lato epki, zapowiadającej nowy album projektu KOLOROFONIA, którego premiera przewidziana jest na koniec tego roku. 

Choć swą premierę radiową miał na początku lutego na antenie Czwórki, gdzie na stałe zagościł na playliście rozgłośni, to ilustrujący go klip powstał dopiero teraz.
Stało się to za sprawą Marcina Nowaka i Krzysztofa Parczewskiego, na co dzień zajmujących nagłośnieniem (www.showtechnika.pl) i prowadzeniem imprez (www.musicplease.pl), którzy wyszli z inicjatywą nakręcenia go, chcąc rozszerzyć zakres swej działalności i spróbować swych sił w produkcji wideo.
Propozycja, jaka padła z ich strony idealnie koresponduje pomiędzy ich działalnością, a tytułem utworu, a treść znakomicie wpasowuje się w ten najcieplejszy okres w roku.
Obraz swym klimatem nawiązuje do tzw. „złotej ery hip hopu”, czyli połowy lat 90, podkreślając jednocześnie treść zawartą w refrenie. 

KOLOROFONIA to projekt, który na swym koncie ma debiutancki album z 2015 roku oraz epkę, która ujrzała światło dzienne rok później.
Oba wydawnictwa zostały nagrane i wydane własnym sumptem, a promujące je single regularnie gościły na radiowych listach przebojów, docierając niejednokrotnie na szczyty notowań.
W jego skład wchodzą: Michał „KOLO” Kisielewski, raper, autor tekstów i pomysłodawca przedsięwzięcia oraz Albert „TONTON AL” Toruński, w całości odpowiedzialny za jego warstwę muzyczną.