Nowy singiel projektu KOLOROFONIA – ZMIANY

KOLOROFONIA powraca z nowym utworem, którego tytuł nie tylko koresponduje ze zmianą pory roku, która przypadła na dzień jego premiery, ale również a może przede wszystkim ze zmianą zarówno w stronie wizualnej, jak i brzmieniowej nowego singla.

Dzięki kooperacji twórcy najwcześniejszego klipu oraz autorów poprzedzającego ten klip teledysku, udało się osiągnąć efekt o wiele przekraczający oczekiwania.

Za zdjęcia, montaż i postprodukcję odpowiada Maciej Wesołowski, twórca obrazu do NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE, pierwszego singla z debiutanckiej płyty, natomiast za nagłosnienie i światła na planie odpowiadają Marcin Nowak (www.musicplease.pl) oraz Krzysztof Parczewski (www.showtechnika.pl), twórcy klipu do utworu MAMY SOUNDYSTEM.
Całość dopełnił Marcin Gutkowski, właściciel studia fotograficznego MG Foto (www.marcingutkowski.com.pl), użyczając swego atelier oraz robiąc fotorelację z tego dnia.
To również dzięki niemu w klipie pojawiła się modelka Beata Veronika Gawin, na co dzień tańczącą w dyskotekowej formacji Joker, której obecność zdecydowanie podgrzała atmosferę na planie.
Ten mariaż zaowocował najciekawszym jak dotąd teledyskiem, jaki ma na swoim koncie KOLOROFONIA.

Dynamika, jaka różni tę produkcję od wcześniejszych, to zasługa masteringu, za którym stoi Tomasz „TEKA” Kucharski (www.tekamusic.net).

Nie bez znaczenia jest fakt, że za sprawą tej obróbki utwór zyskał dużo cieplejsze brzmienie.

Tytułowe ZMIANY, to także kolejna zapowiedź, po poprzednim singlu MAMY SOUNDSYSTEM, nowego, planowanego na koniec tego roku wydawnictwa.

KOLOROFONIA to projekt, w którego skład wchodzą: Michał „KOLO” Kisielewski, raper, autor tekstów i jego pomysłodawca oraz Albert „TONTON AL” Toruński, który odpowiada za jego warstwę muzyczną.

Na koncie mają debiutancki album „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, który ukazał się latem 2015 roku oraz epkę „2K16” wydaną rok później.

Oba wydawnictwa, choć wydane niezależnie, są ogólnodostępne zarówno cyfrowo jak i fizycznie.