Mad-Music.pl

Nowy singiel The Veronicas – In My Blood

The-Veronicas-In-My-Blood-2016-2480x2480

Siostrzany duet The Veronicas po dwóch latach od wydania swojego ostatniego album, powraca z nową muzyką. Dziewczyny z Australii opublikowały nowy singiel zatytułowany In My Blood. Utwór ujrzał światło dzienne 9 czerwca, jednak jego oficjalna premiera odbędzie się dzień po.

Jest to pierwsza zapowiedź nowego, czwartego krążka zespołu, który wyjdzie nakładem wytwórni Sony Music Australia. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się on w srzedaży ani jaki tytuł otrzyma.

Oto wypowiedź dziewczyn o singlu:

It’s that elated, euphoric feeling of love at first sight. I was going through something at the time I wanted to capture. Love and adrenaline are rushing through your blood. It’s like a chemical injection. You’ve instantly connected with someone. You’re knocked out by this person.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama