Mad-Music.pl

Nowy teledysk Ariany Grande – Into You

Ariana-Grande-Into-You-fanmade

Parę dni temu Ariana Grande wydała swój trzeci krążek zatytułowany Dangerous Woman. Dokładnie album pojawił się 20 maja nakładem wytwórni Republic Records. Amerykańska piosenkarka dopiero rozkręca się z jego promocją…

Ariana przed premierą płyty opublikowała prawie wszystkie utwory, które się na nim znajdują. Pierwszym singlem został tytułowy Dangerous Woman. Natomiast drugim – Into You. Dzień po rozdaniu nagród Billboard Music Awards, 23 maja wokalistka opublikowała do niego teledysk.

Za tekst do piosenki odpowiadają Ariana Grande, Savan Kotecha, Ilya Salmanzadeh, Martin Sandberg & Lisa Kron. Natomiast za reżyserię klipu Hannah Lux Davis.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama