Mad-Music.pl

Nowy teledysk Britney Spears – Slumber Party Feat. Tinashe

britney-spears-slumber-party-2016-made-by-samuel-daigneault

Britney Spears promuje swój ostatnio wydany album Glory w najlepsze. Amerykańska piosenkarka na następny singiel, zaraz po Make Me… wybrała utwór Slumber Party. Ale, ale! Zrobiła niespodziankę swoim fanom i zaprezentowała jego kompletnie nową wersję. Artystka zaprosiła do nagrania… Tinashe! Piosenka pojawiła się na specjalnej edycji krążka wydanej parę dni temu.

Właśnie na kanale Brit został opublikowany teledysk, który został wyreżyserowany w Los Angeles przez Colin’a Tilley. Za tekst do piosenki odpowiadają natomiast Julia Michaels, Justin Tranter, Mattias Larsson and Robin Fredriksson.

Przypominamy, że dziewiąty już album w karierze Britney został wydany 26 sierpnia dzięki wytwórni Sony Music Entertainment.

 

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama