Mad-Music.pl

Nowy teledysk Ed’a Sheeran’a – Shape Of You

f4ce79814fa69e98_ed

Ed Sheeran nie daje sobie chwili przerwy i intensywnie promuje swój nadchodzący album. Brytyjski wokalista opublikował długo oczekiwany teledysk do utworu Shape Of You, jak na razie ulubionym kawałkiem z płyty, który zajął w wielu krajach 1 miejsce na listach.

Swoją premierę singiel miał 6 stycznia wraz z innym, Castle On The Hill. Tekst do niego napisali Sheeran wraz z Johnny’m McDaid oraz Steve’m Mac. Za reżyserię klipu odpowiada natomiast Jason Koenig.

Trzecia płyta w karierze muzyka zatytułowana ÷ (Divide) dostępna będzie w sprzedaży już od 3 marca. Na wersji standardowej znajdzie się 12 premierowych kompozycji. Natomiast na wersji deluxe zostanie umieszczonych 16. Wyjdzie ona nakładem wytwórni Asylum Records, Atlantic oraz Warner Music Group.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!