Mad-Music.pl

Nowy teledysk Fergie – M.I.L.F. $

Fergie-M.I.L.F.-2016-2480x2480

Po długim czasie nieobecności na rynku muzycznym, Fergie wreszcie dała znać o sobie. Amerykańska piosenkarka przygotowuje się do wydania swego drugiego, solowego albumu Double Duchess, który ma wyjść ponoć już niedługo.

Wokalistka wcześniej opublikowała singiel L.A.Love (la la), jednak nie zapowiada się na to, że znajdzie się on na nadchodzącym krążku. Poznaliśmy też małą część Hungry. Teraz przyszedł czas na kawałek dedykowany mamom XXI wieku, M.I.L.F. $. Jest to pierwszy singiel, który promuje wydawnictwo. Miał swoją premierę 1 lipca. Tego samego dnia ukazał się do niego teledysk, w którym występuje wiele gwiazd: Kim Kardashian, Ciara, Christine Teigen, Alessandra Ambrosio, Gemma Ward, Devon Aoki, Tara Lynn, Angela Lindvall, Isabeli Fontana, Amber Valletta a także Natasha Poly.

Tekst do piosenki został napisany przez Fergie a pomogli jej w tym  Jo’zzy Donald i Polow Da Don. Ten ostatni odpowiedzialny jest też za jego produkcję.

Oto wypowiedź piosenkarki o nowym singlu:

Changing the acronym to Moms I’d Like To Follow is about empowering women who do it all. They have a career, a family, and still find the time to take care of themselves and feel sexy. With a wink of course.

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!