Mad-Music.pl

Nowy teledysk Gwen Stefani – Make Me Like You

Gwen-Stefani-Make-Me-Like-You-2016-1200x1200

Gwen Stefani dosyć niedawno opublikowała najnowszy singiel, który będzie promował jej nadchodzący album. Mowa tu o Make Me Like You, który miał swoją premierę 11 lutego. Piosenka została napisana przez Gwen a pomogli jej w tym Justin Tranter, Julia Michaels, Mattias Larsson oraz Robin Fredriksson.

Piosenkarka 16 lutego opublikowała do utworu teledysk. Ciekawostką jest, że został on stworzony podczas grammy Awards 2016. Jest to pierwszy w historii klip, który został nakręcony podczas emisji w telewizji na żywo. Jego reżyserką została Sophie Muller.

Przypominamy, że trzeci solowy album artystki pod tytułem This Is What the Truth Feels Like… ma mieć swoją premierę 18 marca i wyjdzie on nakładem wytwórni Mad Love oraz Interscope Records.

 

 

 

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama