Mad-Music.pl

Nowy teledysk Gwen Stefani – Make Me Like You

Gwen-Stefani-Make-Me-Like-You-2016-1200x1200

Gwen Stefani dosyć niedawno opublikowała najnowszy singiel, który będzie promował jej nadchodzący album. Mowa tu o Make Me Like You, który miał swoją premierę 11 lutego. Piosenka została napisana przez Gwen a pomogli jej w tym Justin Tranter, Julia Michaels, Mattias Larsson oraz Robin Fredriksson.

Piosenkarka 16 lutego opublikowała do utworu teledysk. Ciekawostką jest, że został on stworzony podczas grammy Awards 2016. Jest to pierwszy w historii klip, który został nakręcony podczas emisji w telewizji na żywo. Jego reżyserką została Sophie Muller.

Przypominamy, że trzeci solowy album artystki pod tytułem This Is What the Truth Feels Like… ma mieć swoją premierę 18 marca i wyjdzie on nakładem wytwórni Mad Love oraz Interscope Records.

 

 

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama