Mad-Music.pl

Nowy teledysk: Iggy Azalea – Trouble ft. Jennifer Hudson

Australijska raperka Iggy Azalea, właśnie podzieliła się z nami swoim najnowszym klipem do kolejnego już singla z reedycji swojego debiutanckiego albumu (The New Classic) zatytułowanej “Reclassified”. Piosenka nosi tytuł “Trouble”, a nagrana została przy współpracy z samą Jennifer Hudson.

Piosenka jest pewnego rodzaju przestrogą, przed “złymi chłopcami”. Iggy zastanawia się w niej, czy mężczyzna którego poznała jest materiałem na jedną noc, czy na dłuższy staż. Niestety jej rozważania nie prowadzą do jednoznacznego wniosku, więc dziewczyny, które mają słabość do szemranych typów wciąż zdane są same na siebie.

Teledysk utrzymany jest w stylu późnych lat 70′, ukazuje w bardzo ironiczny i wyhiperbolizowany sposób co dzieje się od momentu popełnienia przestępstwa do momentu zaaresztowania. Iggy zdecydowała się jednak pomóc swojemu ukochanemu i wyciągnęła go z więzienia. Prawdopodobnie w czasie ucieczki zorientowała się, że robi źle i celowo wjechała w hydrant. Ukochany zostaje aresztowany, a Iggy i Jennifer, jak to bywa na teledyskach nagle zaczynają tańczyć. Mimo pomocy Iggy, jej wykroczenia nie uszły jej na sucho, bo i ona została aresztowana…

Zabawna fabuła, niesamowite stylizacje i samochody dały naprawdę klimatyczną i świetną całość!

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!