Mad-Music.pl

Nowy teledysk: JANE – To Co Ważne, Nie Zapominaj.

Jane - To Co Ważne Nie Zapominaj

 

Polska 19 letnia wokalistka i tekściarka Monika Mioduszewska znana lepiej jako Jane, która zasłynęła dzięki swojej pierwszej piosence “Kiedyś Rozmawialiśmy o Wszystkim” prezentuje nowy teledysk do utworu pt. “To Co Ważne, Nie Zapominaj“.

Tekst został napisany przez samą piosenkarkę, która twierdzi że piosenka “jest odzwierciedleniem tego jak postrzega świat i co czuje“. Kompozycją zajął się Piotrek Jaraszkiewisz (pseudonim YOGOORTH).

To Co Ważne, Nie Zapominaj” jest utrzymana w bardzo nowoczesnym stylu i można stwierdzić, że ciężko określić jej gatunek muzyczny.

Myślę, że każdy zrozumie to, co chciałam przekazać, pisząc ten utwór. Nie jest to kolejna piosenka o miłości, ani o problemach życia codziennego, ale o tym, że nie wolno się poddawać i, że każdą wolną chwilę powinniśmy poświęcić na samorealizację. Nie chciałam także, aby teledysk był przesadzony. Chciałam zrobić to najprościej jak się da i mam nadzieję, że mi się udało’‘ – tak artystka komentuje nowy singiel.

Oficjalny teledysk do singla miał premierę 19 stycznia 2015 roku na oficjalnym koncie JANE w serwisie YouTube.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!