Mad-Music.pl

Nowy teledysk John’a Newman’a – Olé

John-Newman-Olé-2016-2480x2480

Ostatnie dni dla John’a Newman’a nie były najszczęśliwsze, jednak brytyjski muzyk wupuścił nowy, słoneczny i optymistyczny teledysk do swojego najnowszego singla Olé. Piosenka w rytmach reggae to pierwsza zapowiedź nadchodzącego krążka piosenkarza. Swoją oficjalną premierę miała 8 lipca.

Za tekst i produkcję jest odpowiedzialny znany producent i DJ, Calvin Harris, z którym John pracował już przy hicie Blame. Reżyserem teledysku, który został nakręcony w Meksyku jest  Emil Nava.

Na razie niestety wciąż nie są znane szczegóły nadchodzącego albumu artysty. Ma wyjść on nakładem wytwórni  Island oraz Universal Music. Czy przez ostatnie wiadomości dotyczące choroby Newman’a jego premiera zostanie przesunięta i trzeba będzie poczekać na niego dłużej? – nie wiadomo.

 

 

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama