Mad-Music.pl

Nowy teledysk: Pawbeats – Euforia ft. Quebonafide, Kasia Grzesiek.

safe_image

W sieci pojawił się teledysk Pawbeats’a (którego promujemy na tej stronie) z gościnnym udziałem rapera Quebonafide i wokalistki Kasi Grzesiek. Za obraz do numeru Euforia odpowiada ekipa M.L Filmz. Większość ujęć do klipu zrealizowano w Bydgoszczy – rodzinnym mieście muzyka.

Album Utopia ukaże się 12 września 2014. Wersja preorderowa wzbogacona została o instrumentale numerów umieszczonych na standardowym krążku oraz specjalną EPkę zawierającą fortepianowe utwory instrumentalne autorstwa Pawbeatsa. Znajdą się na niej trzy premierowe utwory oraz te już znane m.in. Reliance.

Na Utopii zestawiłem rap z akustycznymi instrumentami i różnymi klimatami muzycznymi, od jazzujących, przez psychodeliczne aż po popowe. Zarejestrowaliśmy partie fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, kontrabasu, altówki, perkusji, akordeonu, gitar, trąbki i wielu innych instrumentów, których moc i duszę czuję w każdym kawałku z tego albumu – mówi Pawbeats.

 

Pawbeats – Euforia ft. Quebonafide, Kasia Grzesiek

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama